Moja oferta rozwiązań jest bardzo zbliżona do agencji marketingowej. Posiada jednak parę istotnych różnic, które powodują, że wielu klientów decyduje się jednak wybrać moje indywidualne usługi.

Indywidualność

Przede wszystkim jest to opieka nad całością projektu jednej osoby. Przez lata zebrałem doświadczenie zarówno od strony technologiczno projektowej, interfejsowej, marketingowej, jak i artystycznej. Nie musisz przechodzić przez szereg osób i każdemu z osobna tłumaczyć, co chcesz osiągnąć. Nie musisz też przygotowywać skomplikowanych projektów opisujących twoje oczekiwania. Na jednym spotkaniu projektowym przedstawiasz mi swoje potrzeby, ja zajmuję się całą resztą.

Twoim jedynym zadaniem będzie przygotowanie treści witryny. Ja pomogę Ci ją rozmieścić na stronie, zgodnie z ustalonymi wcześniej celami marketingowymi. W trakcie realizacji projektu pozostajemy w stałym kontakcie, analizując na bieżąco efekty powstawania Twojej strony. Moim głównym zadaniem jest realizacja wspólnie wypracowanej wizji. Dzięki takiemu podejściu poczujesz, że Twoja nowa strona jest naprawdę Twoja.

Rozwiązanie

Nie sprzedaję gotowego produktu. Opieram się o gotowe rozwiązania, ale są one tylko kanwą do zaspokojenia indywidualnej potrzeby klienta. Nie wchodząc za bardzo w meandry technologiczne, których klienci najczęściej nie chcą nawet rozumieć, korzystam z doświadczenia technologicznego wiodących marek na rynku. Mogę jedynie dodać, że z tych samych rozwiązań korzysta CNN, SAMSUNG, SONY, IBM, UPS, Ebay, Forbes. Zaryzykuję więc stwierdzenie, że i Twoją stronę da się na nich oprzeć.

wordpress

Zarządzanie treścią

Wszystkie moje projekty oparte są o WordPress, system zarządzania treścią (CMS) mający ogromne możliwości adaptacji. Można na nim stworzyć prostą stronę firmową jak i skomplikowany portal społecznościowy. Do standardowych mechanizmów oferowanych przez WordPress można doinstalować odpowiednie rozszerzenia, które zostaną dodatkowo zmodyfikowane tak, aby spełnić oczekiwania założeń projektowych: pełne zarządzanie stroną z poziomu smartfonu, integracje z wieloma systemami zewnętrznymi, powiadomienia mailowe, bibliotekę udostępnianych plików, podział uprawnień na wielu administratorów… naprawdę trudno wymienić wszystkie możliwości jakie oferuje to narzędzie.

Grafika

Projekt graficzny strony zawsze jest wynikiem marketingowej analizy potrzeb. To treść obliguje interfejs i wygląd, nigdy odwrotnie. Realizowane projekty są oparte o szablony graficzne ElegantThems i WooThems, producentów najwyższej jakości szablonów dla platformy WordPress. Klienci zawsze obawiają się tak zwanej „szablonowości”, należy jednak pamiętać, że każdy szablon jest w sposób indywidualny dopasowany do potrzeb projektu.

elegant

istockphoto

Rozmieszczenie wszystkich elementów strony, banery, menu, kolory, zdjęcia, kroje czcionek zawsze są pieczołowicie przeze mnie dopasowywane. Szablonowość pomaga zachować spójny wygląd strony. Nigdy nie będzie problemu z jej wyglądem w czasie późniejszej aktualizacji treści. W przypadku braku zdjęć do projektu, wykorzystuję portal iStockphoto, który oferuje profesjonalne zdjęcia. Wraz z nowym trendem rozwoju stron oferuję rozwiązania Responsive Web Design (RWD). Czy na komputerze stacjonarnym, czy na tablecie lub smartfonie Twoja strona będzie prezentować się dobrze.

Dodatkowa funkcjonalność

Jeżeli Twoja strona będzie wymagała specjalnych mechanizmów, nie ma problemu, abym je stworzył. Bogactwo dodatków WordPress wymaga czasem dopasowania do projektu, co również nie stanowi problemu, każdy z nich da się przerobić. Tego typu mechanizmy są osobno wyceniane i wdrażane. W trakcie ich tworzenia masz pełen wgląd w proces powstawania, dlatego efekt końcowy zawsze jest zgodny z oczekiwaniami.

Czas i koszty

Wszystkie ceny ustalane są w sposób indywidualny dla każdego projektu. Można jednak wyznaczyć pewne ramy, którymi kieruję się w trakcie wyceny (zobacz). Czas realizacji projektu zależy od poziomu jego skomplikowania. Można przyjąć orientacyjny czas wdrożenia od 15 do 30 dni.