Z wykształcenia jestem informatykiem. Od kiedy pamiętam interesowałem się technologią IT. Jestem też jednym z tych szczęśliwców, których pasja zmieniła się w pracę.

Mam za sobą szereg doświadczeń związanych zarówno z hardwarem jak i softwarem. Od kilkunastu lat zajmuję się programowaniem i projektowaniem stron internetowych, a także tworzeniem spójnego wizerunku firm i osób w sieci. Na co dzień jestem programistą w firmie będącej liderem branży eCommerce w Polsce.

Moje doświadczenie wynika z zaprojektowania i wdrożenia kilkuset stron zarówno w charakterze kierownika projektu jak i członka zespołu. Znam wszystkie trendy produkcji stron internetowych od czasu, kiedy internet zagościł pod naszymi dachami. Swoją pierwszą stronę napisałem w 1998 roku .

Od tego czasu nieustannie śledzę i tworzę tę gałąź technologii. Moje doświadczenia w tej branży wykorzystały do realizacji swoich projektów środowiska akademickie, duże i małe firmy, agencje marketingowe, osoby prywatne, a nawet placówki państwowe.